Code Centerمکمل های غذایی
» بازدیدهای امروز : 1691
» بازدیدهای دیروز : 3660
» بازدیدهای هفته : 13749
» بازدیدهای ماه : 37738
» بازدیدهای سال : 406479
» کاربران آنلاین : 0 نفر
» میهمان های آنلاین : 0 نفر
» کل اعضا : 1037
» کل مطالب : 507
» کل نظرات : 215

تبلیغات
تبلیغات

کپسول اسلیمینگ آبی

 

ایزو گینر نوترابولیک IsoGainer

ایزو گینر نوترابولیک IsoGainer

كارايي:
1. 60 گرم پروتئين چند شاخه اي آزاد شده
2. 88 گرم كربوهيدرات كمپلكس
3. افزايش ميزان بازپروري ماهيچه ها در هنگام تمارين ورزشي
4. بالا بردن قدرت جذب ماهيچه ها

طرز مصرف:

براي تهيه يك محصول خامه اي غليظ سه پيمانه از اين محصول برابر (179 گرم) را با 450 الي 510 ميلي ليتر آب يخ يا شير مخلوط كنيد.براي رسيدن به نتيجه بهتر دو وعده در روز مصرف شود. يك وعده آن به عنوان صبحانه و يك وعده ديگر قبل انجام فعاليت روزانه.
در روزهايي كه تمرين نداريد يك وعده به عنوان صبحانه و يك وعده ديگر را قبل خواب مصرف كنيد.

موارد احتياطي:
بيشتر از ميزان توصيه شده مصرف نكنيد.

ايده ايزوگينر: فرمول تسريع توليد تودۀ عضلاني با قدرت كامل
كسب توده عضلاني با كيفيت نوعي چالش است. راهحل آن اصلاح تغذيه در دو حوزۀ اساسي است: 1- افزايش نسبت كالري جذبي به كالري مصرفي و 2- افزودن كالري با نسبت صحيح پروتئين به هيدروكربن به چربي. نوترابوليك ايزوگينر را در مقابله با اين چالش توليد كرد. اين يك فرآورده غذايي با هضم آسان و كالري زياد است كه يك مخلوط ممتاز چند مرحلهاي پروتئين، هيدروكربن طراحي شده و اسيد چرب ضروري براي سلامتي را ارائه ميكند. ايزوگينر همراه با تمرين سخت و رژيم غذايي، پشتوانه لازم براي تجربۀ افزودن سريع به تودۀ عضلاني را فراهم ميكند.
تاكتيك عملكرد ايزوگينر
افزايش منابع نيرو براي بكارگيري پروتئين جهت بازسازي و ترميم و بهبود بافت عضلاني. ايجاد مازاد انرژي كليد كسب عضله است. اگر كالريهاي مصرفي نياز انرژي را تأمين نكنند بدن به دنبال چربيهاي ذخيره ميرود تا به تقاضاي اضافي پاسخ گويد. اين كمبود انرژي براي كاهش چربي اضافي خوب است ولي افرادي كه عضلات اضافي را با سختي ايجاد كردهاند بيشتر از آمينو اسيدهاي عضلات موجود براي جوابگويي به تقاضاي انرژي استفاده ميكنند. بنابراين عضلات ضرر ميكنند چون از نظر زيستي تقاضاي انرژي مهمتر از كسب عضله است.
راه حل در ارائه مخلوطي از سوخت بدن براي پاسخگويي به الزامات انرژي است لذا پروتئين براي حفظ، ترميم، و بهبود عضلات بكار ميرود. تيم تحقيق و توسعه نوترابوليك راهحل را ارائه ميكند: ايزوگينز، كه اثرات حفاظت از مواد مغذي را در خود دارد. اين فرآورده چربي ضروري را ارائه ميكند و در نتيجه از مصرف هيدروكربن جلوگيري مينمايد و متعاقب آن پروتئينها را حفاظت ميكند كه خود موجب رشد ورزشكار ميشود.
عملكرد ايزوگينر با رهاسازي متعالي كالري، حفاظت فوري از مواد مغذي و تحريك دسترسيپذيري و ارائه پروتئين همراه است.

كمپلكس اسيد چرب ضروري
ايزوگينر 14% كالري خود را از يك مخلوط مهندسي شده علمي اسيد چرب تأمين ميكند. اين مخلوط شامل روغن تخم گل گاوزبان، پودر تخم برزك، و كمپلكس اومگا-3 داراي مقادير زياد EPA و DHA ميباشد. اين مخلوط قوي، عملكردهاي زيستي از جمله بهبود توليد تستروسترون و پروستا گلاندينهاي مفيد كه عملكرد انسولين را بهتر ميكنند را تقويت مينمايد. در ضمن، چربيهاي طراحي شده داراي اثر قوي حفاظت از هيدروكربن هستند كه فوايد توده سازي زيادي دارد.
كمپلكس چند مرحلهاي انرژي هيدروكربن و بازيافت
از آنجا كه پاسخگويي به تقاضاي كنوني انرژي كليد كسب بافت عضلاني اضافي است ايزوگينر 50% كالري خود را از منابع برگزيده هيدروكربن تأمين ميكند. ايزوگينر با استفاده از منابع متعدد هيدروركربن يك منبع درازمدت انرژي را عرضه كرده كه براي ارتقاي ذخاير گليكوژن (هيدروكربن ذخيره شده سلول عضلاني) و بازيافت پس از تمرين سخت مناسب است. هر چند دسترسي پذيري هيدروكربن در افرادي كه دنبال افزايش توده عضلاني هستند ميتواند هورمون تلف كننده عضله كورتيزول را كاهش دهد و در ادامه عملكرد اندوكرين را كه براي رشد حياتي است بهبود بخشد.

كمپلكس توزيع حالت پايدار پروتئين و آمينو اسيد
ايزوگينر با حفاظت از مصرف كالري، در را به سوي كاربرد پروتئين جهت تجمع بافت عضلاني (يا آنابوليزم) ميگشايد. ايزوگينر براي بهرهبرداري بيشتر از اين وضعيت سوخت و سازي 34% كل كالري خود (60 گرم) را از آرايۀ اجزاء خاص فيزيولوژيك جهت تأمين پايدار آمينو اسيد بدست ميآورد. اين اجزاء عبارتند از:
1- عصارۀ پروتئين وي از جريان متقاطع تصفيه شده بالاترين مقادير پپتيدهاي دو و سه و چند وي را همراه با 10% ايمونو گلوبين تأمين ميكند (يعني يك پادتن حياتي كه يك پاسخ ايمني سالم و متوازن ايجاد مينمايد).
2- هيدروليزات پروتئين وي نوعي عصاره پروتئين وي است كه طي يك فرآيند آنزيمي از قبل گوارش شده و نسبت به انواع غير هيدروليز سريعتر جذب بدن ميشود. اين فرآيند پروتئين را به آمينو اسيدهاي كوچكتر تجزيه كرده و مدت ماندگاري آن در معده را كاهش داده و مانع از هضم و تجزيه آنها شده و براي رساندن آنها به عضلات كمك ميكند.
اين خاصيت هيدروليزات پروتئين وي را براي مصارف پس از تمرين مناسب ساخته چون پروتئين از پيش هضم شده را در دسترس بدن قرار ميدهد.
3- كازئين محلي micelar اساس اين فرمول است. اين ماده طبق تحقيقات ابقاي ازت را بيشينه كرده و كارآئي جذب آن و سنتز پروتئين را ميافزايد. اين ماده مانند پروتئين بافتي (از قبيل جوجه، گوشت گاو و غيره) عمل ميكند زيرا در معده منعقد گشته و فرآيند تجزيه آن موجب نوعي اثر زمانبندي شده سنتز پروتئين ميگردد. از اين نظر ايزوگينر شبيه غذاي كامل است و نوعي رهاسازي آرام آمينو اسيد در جريان خون را موجب ميگردد. اين دوره آرام شش ساعته كل سنتز پروتئين را افزوده و ميتواند يك افزودني با ارزش در كنار رژيم صحيح و برنامۀ كسب وزن دقيق محسوب شود.

هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نمی باشد

 
:: بازدید: 893 مرتبه
:: موضوع: مکمل های غذایی - محصولات نوترابولیک Nutrabolics

همو رویش نوترابولیک Hemorush

همو رویش نوترابولیک Hemorush

كارايي:
1. افزايش قدرت ماهيچه ها
2. پمپاژ شديد خون
3. رفع خستگي ماهيچه هاي بدن
4. بالا بردن تمركز و افزايش تيز هوشي
5.بدني سازمان يافته همگام با چربي سوزي بيشتر

دستور مصرف:

به عنوان يك مكمل غذايي يك پيمانه از محصول هموراش را با 180 الي 300 ميلي ليتر آب سرد مخلوط و ميل كنيد.يك وعده از اين محصول را 20 دقيقه قبل از تمرين مصرف كنيد.


برای خواندن اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب بروید ....
:: بازدید: 673 مرتبه
:: موضوع: مکمل های غذایی - محصولات نوترابولیک Nutrabolics

معرفی کامل XXL شرکت ABB 

معرفی کامل XXL شرکت ABB

مطمئن هستم که همیشه نام این مکمل را شنیدید شما که دنبال مکملی برای افزایش وزن بودید . این مکمل را می توان جایگزینی برای ماسل جویس شرکت یولتیمیت دانست که همواره در صدر مکمل های افزایش وزن یا گینر بوده .
بسته بندی زیبا با رنگ زرد که نشانه طلایی بودن این مکمل است چشم همه رو به خودش می کشونه و جلب توجه می کنه . از اون مکمل هایی که اگر ببری باشگاه باید جواب 100 نفر رو بدی که این چیه ؟ قیمتش چنده و از کجا خریدی ؟
خوب ما در این مقاله به شما جواب تمام  این سوالات را میدهیم .
متاسفانه بخاطر قوانین حاکم بر محیط اینترنت  دسترسی به مقالات اینترنتی منتشر شده در مورد این مکمل امکانپذیر نبوده ولی ما توانسته ایم که تجربه و شنیده های خودمان را در مورد این مکمل برای شما یکجا جمع کنیم و به شما عرضه کنیم که این کار میسر نمی شد اگر کمک های بی دریغ سایت بادی شاپ نبود . پیشاپیش از این سایت قدردانی می کنیم .
اگر نگاهی به جدول ترکیبات این مکمل بکنید حتماً متوجه می شوید که جای خالی در ترکیبات خود ندارد و تمام مواد مورد نیاز برای افزایش وزن عضلانی رو در خود جا داده است که در ادامه به آنها اشاره می کنیم .

این مکمل برای تیپ های بدنی موزومورف و اکتومورف مناسب بوده و به افزایش حجم عضلانی به همراه وزن کلی بدن در کمترین زمان کمک فراوانی می کند .

ویتامین ها و مواد معدنی  :
ویتامین ها همواره مناسب ترین رفیق بدنسازان حرفه ای بوده که هم در تاثیر پذیری دیگر مواد موثر بوده و هم در درمان نقص ها و آسیب دیدگی ها ، پس در یک مکمل افزایش وزن که نیاز اساسی به جذب پروتئین و  افزایش حجم عضله است باید سری کامل ویتامین ها و مواد معدنی را در خود  دارا باشد .
ویتامین A.C.D.E.B1.B2.B4.B6.B12 و فولیک اسید و بیوتین ، کلسیم ، آهن ، فسفر ، ید ، منیزیم ، زینک ، سلنیم ، مس ، منگنز ، کرومیوم ، مولیبدنوم ، سدیم ، پتاسیم

کراتین مونوهیدرات :
فراوان ترین کراتین موجود که با هموار کردن مسیر جذب ویتامین ها ، پروتئین ها و مواد معدنی بهترین و ارزانترین راه برای افزایش نیروی ماهیچه ها در دوز 825 میلی گرم آماده شده است .

گلوتامین :
یکی از بهترین آمینو اسید ها که هم در افزایش نیرو ماهیچه ها و هم افزایش حجم بکار می رود . این امینو اسید تاثیر بسزایی در افزایش ترشح هورمون رشد هم است در دوز 410 میلی گرم

و ...

با تشکر از سایت بادی شاپ
کپی برداری از این مطلب بدون درج منبع مجاز نمی باشد .:: بازدید: 1641 مرتبه
:: موضوع: مکمل های غذایی - محصولات ای بی بی ABB

مگا مس ویدر 4000 - Mega Mass 4000

مگا مس ویدر 4000 - Mega Mass 4000

مکمل های گینر بعد از مکمل های چربی سوز بیشترین فروش رو بین تمام مکمل های دارند که این عمر عرصه رقابت بین شرکت های بزرگ سازنده مکمل های غذایی را پیش می برد .
خوب با این اوصاف مگه میشه ویدر وارد کار نشه و سعی نکنه عرصه رقابت رو تنگ تر بکند . اصلی ترین رغبای این مکمل سریومس شرکت اپتیمم و ماسل جویس شرکت یولتیمیت هستند که با هم در رغابت سخت هستند .

این گونه مکمل های برای افرادی با تیپ بدنی مزومورف و اکتومورف مناسب بوده و با سرعت بخشیدن به افزایش وزن افراد همیشه مورد علاقه هستند . اما ویزگی هایی که باعث می شود اینگونه مکمل ها با هم تفاوت داشتند درجه کیفیت مواد استفاده شده در مکمل ها است .

ویدر همیشه از بهترین نوع مواد استفاده می کند که سابقه درخشانی برای خود محیا کرده است .
سایز بزرگ این مکمل در اندازه 9.85 Lbs که یکی از بزرگترین مکمل های جهان محسوب شده و در سه طعم مختلف عرضه می شود در کنار قیمت فوق العاده 53 دلاری هر شخصی رو به هیجان می اندازه که بره از این مکمل بخره اما برای ما ایرانیان همچین شرایطی فراهم نیست که انشاالله به زودی .

ویژگی ها :
    - 1640 کالری
    - 312 گرم مساوی 104% کربوهیدرات
    - 88 گرم پروتئین
    - ویتامین ها A,C,E,K,B1.B2.B4,B5,B6,B12
    - کاسیم ، روی ، اسید فولیک ، فسفر ، آهن ، منیزیم ، سدیم ،
    - دارای 500 میلی گرم کراتین مونوهیدرات
    -  تیروئین و بیاتین
عناصر سازنده :
Proprietary Protein Blend (Whey Protein Concentrate, Calcium/Sodium Caseinate, Soy Protein Isolate, Whey Powder, Egg Albumin), Maltodextrin, Crystalline Fructose, Dextrose, Alkalized Cocoa, Contains Less Than 2% Of Creatine Monohydrate, Retinyl Palmitate, DL-Alpha Tocopheryl Acetate, Biotin, Folic Acid, Niacinamide, PABA, D-Calcium Pantothenate, Thiamin Mononitrate, Cyanocobalamin, Riboflavin, Pyridoxine Hydrochloride, Ascorbic Acid, Phytonadione, Bis-Maltolato-Oxovanadium, Calcium Carbonate, Chromium Polynicotinate, Copper Gluconate, Ferrous Fumarate, Manganese Citrate, Molybdenum Citrate, Selenium Amino Acid Chelate, Zinc Gluconate, Betaine, Choline Bitartrate, Meso-Inositol, Taurine, Natural And Artificial Flavors, Medium Chain Triglycerides, Soy Lecithin (As An Emulsifier), Corn Starch, Sugar, And Mono And Diglycerides

تهیه و تنظیم بادی شاپ
حق کپی رایت محفوظ است.:: بازدید: 5042 مرتبه
:: موضوع: مکمل های غذایی - محصولات Weider آمریکا

کراتین کپسولی ویدر Creatine Capsules

کراتین کپسولی ویدر Creatine Capsules

کراتین مونوهیدرات در بسته بندی 150 کپسولی هر کپسول حاوی 1 گرم کراتین خالص .
کراتین ماده ای است که در بدن انسان در طی سوخت و ساز پروتئین تولید می شود. این ماده در غذاها و مکملهای به همین نام وجود دارد.
کراتین منو هیدرات جهت افزایش ذخایر کراتین و کراتین فسفات (CP) بدن مصرف می شود.
CP در بدن انسان از ترکیب کراتین و فسفات تولید شده و همراه با آدرنالین تری فسفات (ATP) در بافت عضله ذخیره می شود. در واقعCP در دسترس ترین و سریعترین منبع سوختی جایگزینATP است.
ولی نقطه ضعف آن توانایی کم بدن در ذخیره این ماده می باشد. کراتین در بدن از سوختن پروتئینها و اسیدهای آمینه ی آرژی نین، گلیسین و متیونین بدست می آید. این ماده بطور طبیعی در گوشت قرمز و ماهی یافت می شود. هر یک کیلو گرم گوشت قرمز حدود 5 گرم کراتین دارد.

از عمده اثرات کراتین می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

1- افزایش قدرت عضله
2- در فواصل بین تمرینات سنگین ورزشی بازسازی ذخایر انرژی را سرعت می بخشد.
3- بدون افزایش چربی بدن، در افزایش توده عضلات بدن نقش قابل توجهی دارد.
4- آستانه بی هوازی را در بدن افزایش می دهد.
5- در تمرینات ورزشی سرعتی و شدید، ضمن کاهش تولید اسید لاکتیک، مانع از خستگی شده و مدت تمرین شدید را طولانی تر می کند.
پس به طور کلی می توان هنگام نیاز به افزایش وزن و توده عضلات، افزایش قدرت و سرعت در حرکات انفجاری و کمک به تولیدATP در بدن از این ماده استفاده نمود.

مقدار مصرف:

اصولاً جهت نتیجه گیری کامل و صحیح لازم است مصرف کراتین را به دو مرحله ی بارگیری و نگهدارنده تقسیم کرد.
مدت مرحله بارگیری 5 روز است و مرحله نگهدارنده از روز ششم آغاز می شود. مقدار مصرف این ماده را در هر دو مرحله و برای زنان و مردان می توان از جداول ذیل استخراج نمود:
اگر در مرحله نگهدارنده وقفه ای 5 روزه یا بیشتر ایجاد شود، باید مراحل بارگیری و نگهداری را مجدداً از اول شروع کنید برای کسب نتیجه ایده آل بهتر است حداقل 6 ماه کراتین را مصرف کنید.
کراتین زمانی بهترین اثر را دارد که همراه مواده قندی مصرف شود. هنگام استفاده از کراتین آب و مایعات به مقدار زیاد بنوشید در کنار مصرف کراتین می توانید از مکملهای فولات، ویتامینهایB6 وB12 نیز استفاده نمایید.
مکملهای دیگر چون فسفاژنPhosphagen و فسفاژن اچ پیPhosphagen HP نیز دقیقاً مانند کراتین منو هیدرات عمل کرده و دستور مصرف و موارد استفاده آنها نیز مانند کراتین منوهیدرات می باشد. فقط فسفاژن اچ پی را می توان به طریقه ذیل نیز مصرف نمود:
5 روز اول روزانه 4 بار و هر بار یک پیمانه و بعد از 5 روز، روزانه 1 تا 2 بار هر بار یک پیمانه

یک مطالعه ی جدید نشان می دهد که خیلی از جوانان در آمریکا موادی مصرف می کنند که ادعا می شود با مصرف آنها مسابقات ورزشی را بهتر انجام می دهند. مطالعه نشان می دهد که حدود یک میلیون نفر از آمریکایی های بین سنین دوازده تا هفده سال از این مکمل های ورزشی استفاده کرده اند. یک پنجم جوانانی که مورد سوال قرار گرفتند گفتند: آنها یک نفر را که از مکمل های ورزی استفاده می کند می شناسند.lمردم می توانند آنها را در مغازه های ویتامین فروشی خریداری کنند. این مطالعات را انجمن بلو کراس و بلو شیلد انجام داده است. محققان از حدود هزار و هشتصد آمریکایی بوسیله تلفن سوال کردند که هفتصد و هشتاد و پنج نفر از آنها جوانانی بین ده تا هفده ساله بودند. محققان بلو کراس از یافته هایشان برای ارزیابی سراسری استفاده از مکمل های ورزشی استفاده کردند. محققان دریافتند که حدود سیصد و نود هزار کودک بین سنین ده تا چهارده سال ازاین محصولات استفاده کرده اند. آنهایی که مورد سوال قرار گرفته بودند کراتین را به عنوان معمولی ترین مکمل می شناختند. بدن به طور طبیعی کراتین را تولید می کند. چند ورزشکار معروف آمریکایی محصولات حاوی کراتین را برای افزایش قدرت ماهیچه هایشان استفاده می کنند. در آمریکا این مواد به طور قانونی در ته کندی (نوعی شکلات) و دیگر خوردنی ها قرار داده می شود. به هر حال کراتین همچنین با مشکلات سلامتی ارتباط دارد. یک پزشک توضیح داد که این مواد موجب درد شکم و اسهال می شود. او همچنین گفت که این مواد با جراحت ماهیچه و مشکلات کلیه ای ارتباط دارند. یک گروه تجاری برای سازندگان مکمل ها گفت: آنها معتقدند کراتین هنگامی که توسط یک شخص مسئولیت پذیر استفاده شود خوب جواب می دهد. گروه تجاری توضیح داد دلایل زیادی وجود دارد که نشان می دهد کراتین برای آدمهای سالم مفید است. هفتاد درصد جوانانی که در این مطالعه مورد سوال قرار گرفتند هیچ تاثیر مضری که ممکن است در نتیجه استفاده از مکمل های ورزشی باشد را نمی شناختند. با این وجود نود و شش درصد از آنها اعتقاد دارند کسانی که از مکمل ها استفاده می کنند با امکان آسیب به سلامتیشان روبرو می شوند. کارمندان بلو کراس به پدر و مادرها و معلمان توصیه ی اکید کردند که در مورد این قضیه به بچه ها آموزش دهند. آنها همچنین به دولت توصیه کردند که برای محدود کردن بازاریابی و فروش مکمل ها به جوانان اقدام کنند

کراتین در سالهای اخیر به عنوان مکمل تقویت انرژی ورزشکاران محبوبیت زیادی کسب کرده است. برخلاف استروییدهای بدن ساز، تنها عارضه مصرف کراتین، افزایش وزن است. کراتین یک اسیدآمینه است که به طور طبیعی در عضلات اسکلتی بدن وجود دارد. هنگامی که یک ورزش سنگین و کوتاه مدت انجام می‌دهید (نظیر بلند کردن وزنه)، یک واکنش شیمیایی خاص اتفاق می‌افتد تا انرژی کافی در اختیار عضلات قرار دهد. کراتین در این واکنش نقش اساسی دارد. کراتین به قدرت تحمل و کارآیی در ورزش‌های هوازی نظیر دو یا دوچرخه‌سواری کمک نمی‌کند.

 

 منابع غذایی

بدن انسان حدود نیمی از کراتین مورد نیاز خود را می‌سازد. نیم دیگر از طریق مصرف غذا تأمین می‌شود. بهترین منابع غذایی کراتین، گوشت قرمز و ماهی است. این غذاها حاوی 1 گرم کراتین به ازای نیم پوند گوشت خام است. با اینحال، به منظور کسب انرژی نمی‌توان به میزان کراتین موجود در غذا اکتفا نمود، بلکه نیاز به مکمل کراتین منوهیدرات نیز وجود دارد.

 

کراتین ماده ای است که در بدن انسان در طی سوخت و ساز پروتئین تولید می شود. این ماده در غذاها و مکملهای به همین نام وجود دارد.

کراتین منو هیدرات جهت افزایش ذخایر کراتین و کراتین فسفات (CP) بدن مصرف می شود.

CP در بدن انسان از ترکیب کراتین و فسفات تولید شده و همراه با آدرنالین تری فسفات (ATP)  در بافت عضله ذخیره می شود. در واقع CP در دسترس ترین و سریعترین منبع سوختی جایگزین ATP است.

ولی نقطه ضعف آن توانایی کم بدن در ذخیره این ماده می باشد. کراتین در بدن از سوختن پروتئینها و اسیدهای آمینه ی آرژی نین، گلیسین و متیونین بدست می آید. این ماده بطور طبیعی در گوشت قرمز و ماهی یافت می شود. هر یک کیلو گرم گوشت قرمز حدود 5 گرم کراتین دارد.

از عمده اثرات کراتین می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

1- افزایش قدرت عضله

2- در فواصل بین تمرینات سنگین ورزشی بازسازی ذخایر انرژی را سرعت می بخشد.

3- بدون افزایش چربی بدن، در افزایش توده عضلات بدن نقش قابل توجهی دارد.

4- آستانه بی هوازی را در بدن افزایش می دهد.

5- در تمرینات ورزشی سرعتی و شدید، ضمن کاهش تولید اسید لاکتیک، مانع از خستگی شده و مدت تمرین شدید را طولانی تر می کند.

پس به طور کلی می توان هنگام نیاز به افزایش وزن و توده عضلات، افزایش قدرت و سرعت در حرکات انفجاری و کمک به تولید ATP در بدن از این ماده استفاده نمود.

مقدار مصرف:

اصولاً جهت نتیجه گیری کامل و صحیح لازم است مصرف کراتین را به دو مرحله ی بارگیری و نگهدارنده تقسیم کرد.مدت مرحله بارگیری 5 روز است و مرحله نگهدارنده از روز ششم آغاز می شود.

با تشکر بادی شاپ
حق کپی رایت محفوظ است .:: بازدید: 2917 مرتبه
:: موضوع: مکمل های غذایی - محصولات Weider آمریکا