Code Centerمحصولات دایماتیز Dymatize
» بازدیدهای امروز : 1135
» بازدیدهای دیروز : 3660
» بازدیدهای هفته : 13193
» بازدیدهای ماه : 37182
» بازدیدهای سال : 405923
» کاربران آنلاین : 0 نفر
» میهمان های آنلاین : 0 نفر
» کل اعضا : 1037
» کل مطالب : 507
» کل نظرات : 215

تبلیغات
تبلیغات

کپسول اسلیمینگ آبی

 

ترکیب پیشرفته Elite Recoup برای ریکاوری بیشتر

ترکیب پیشرفته Elite Recoup

ترکیب پیشرفته سه آمینو اسید  L-Leucine - L-Valine and -  L-Isoleucine که معرف خاطر شما بزرگواران هستند در بدن نقشه اصلی ریکاوری که یکی از سه ضلع رمز موفقیت در این ورزش هستند را ایفا می کنند . در هر پیمانه 11 گرمی این مکمل 7 گرم از این ترکیب وجود دارد که اندازه استاندارد جدید مصرف این دسته از آمینو اسید ها هستند .
محققان این شرکت با هدف جلوگیری از ریزش عضلات در تمرینات هوازی و بهبود عملکرد دستگاه گوارش و در نتیجه افزایش میزان جذب پروتئین این مکمل را طراحی کرده در در فرم پودری طعم دار ارائه بازار نمودند . وزن این مکمل در بسته بندی جدید 110 گرم برای مصرف 10 روز است که قیمت 15 دلاری آن باعث می شود که از دسته مکمل های ارزان قیمت بشمار بیاید .
در این مکمل محرک ترشح هورمون انسولین هم برای افزایش حجم عضلات و بالابردن تفکیک عضلات اسنفاده شده است . این مکمل در حقیقت 3 مکمل غذایی در یک مکمل است  ، آمینو اسید های شاخه ای ، گلوتامین و مولتی ویتامین گروه ب یا همان ب کمپلگس است .

روش مصرف این مکمل :
توصیه می شود هر وعده این مکمل که یک پیمانه است را با 300 میلی لیتر آب به دلیل استوار بودن مواد آن در محلول آب مخلوط کرده و اینقدر هم بزنید تا تمام واد در آب حل شود .

وعده قبل از تمرین :
افراد کمتر از 150 پوند : 2 پیمانه
افراد بین 150 تا 200 پوند 3 پیمانه
افراد 200 پوند به بالا 4 پیمانه

وعده بعد از تمرین :
2 پیمانه برای تمام افراد

جدول ارزش غذایی :

جدول ارزش غذایی

تهیه و تنظیم سایت بادی شاپ
هرگونه کپی برداری بدون ذکر نام منبع مجاز نمی باشد .:: بازدید: 397 مرتبه
:: موضوع: مکمل های غذایی - محصولات دایماتیز Dymatize
ت : 10 اسفند 1390

ال کارنیتین مایع دایماتیز 1100

ال کارنیتین مایع دایماتیز

ال کارنتین دايماتيز یک آمینو اسید شناخته شده برای ارتقاء رشد و توسعه چربی سوزی ، افزایش انرژی و ازدیاد توان مقاومت ماهیچه های خسته(بر اثر فعالیت) می باشد.این محصول برای رژیم های غذایی بسيار مناسب می باشد به طوری که می تواند احساس گرسنگی را کاهش داده و مانع از ضعف ناشی از گرسنگی شود. ويژگي هاي مهمي در فرمول اين محصول وجود دارد كه عبارت است از:
1-چربي سوزي
ال کارنتین نقشي اساسی درکاهش وزن دارد به طوری که چربی ها را به سلولهاي میتوکندری انتقال می دهد و باعث می شود که چربی ها سوخته و تبدیل به انرژی شوند.
 
2- بالا بردن استقامت بدن
بر اساس تحقیقاتی که در کلینیک ها انجام شده است ال كارنتين به عنوان پشتیباني براي فعالیت های اجرایی ورزشکاران و افزایش تحمل و استقامت بدن آنها طراحي شده است.
این محصول عالی ترین و اساسي ترين تبدیل کننده چربی به انرژی می باشد به طوری که باعث تهی سازی گلیکوژن ماهیچه ها می شود.این مسئله با کاهش توده اسید لاکتیک در ماهیچه ها همراه شده و باعث می شود که توان وقدرت فرد در حین تمرینات و قبل از اینکه خسته شود افزایش یابد و در جلوگیری از خستگی بسیار موثر می باشد.
 
3- سلامت قلب:
مطالعات و کتابهای منتشر شده گوناگون نشان می دهند که ال کارنتین برای افزایش راندمان و عملکرد قلب ، بر انگیختن ذخیره انرژی و افزایش عملکرد اجرایی قلب بسیار موثر و مفید می باشد.
 
4- ویتامین ب افزوده شده:
افزودن ویتامین ب (پنتوتنیک اسید) باعث افزایش حمایت ال کارنتین از اکسید شدن اسیدهای چرب و کربو هیدراتها می شود كه برای تولید انرژی و ارتقاء ترکیبات اسیدهای چرب ،کلسترول،هورمونهای استروئید و اسید آمینوها مفيد مي باشد.
 
5-آسایش ،کیفیت و ارزش:
شما ميتوانيد با مصرف اين محصول سلامتی قلب ،افزایش استقامت و چربي سوزي را تجربه كنيد.
 

كارآيي:

-انتقال چربي به سلول وتبديل آن به انرژي

-کاهش رسوبات کلسترول درعروق

-کاهش گرفتگی رگها و قلب

-همیاری در متابولیسم کربو هیدرات ها

-ضامن سلامت، افزایش راندمان و عملکرد قلب

 

 
1طرز مصرف:
روزانه2 نوبت، هروعده1 قاشق غذاخوري، قبل از تمرين وغذا.
 
موارد احتیاطی:
در صورت بارداري، شيردهي ويا هرنوع بيماري خاص قبل از مصرف  با پزشك مشورت نماييد.
دور از دسترس كودكان نگاه داريد.

منبع دایماتیز ایران:: بازدید: 731 مرتبه
:: موضوع: مکمل های غذایی - محصولات دایماتیز Dymatize

EXCITE

معرفي مكمل :
اين مكمل كه تماماٌ گياهي است ، بر اساس آخرين تحقيقات روي عملكرد مردان و بهداشت جنسي براي تقويت ميل جنسي تهيه شده است. هر كپسول تركيبي قوي و منحصر به فرد كه از بوته هاي گياهي تهيه شده است و از طريق مكانيزيم هاي مختلف ، به فعاليتهاي جنسي و غريزي كمك مي كند . اين مكمل با تركيب كاملي كه از بوته هاي گياهي دارد ، مي تواند باعث بالا رفتن عملكرد ورزشي گردد . بهتر است در صورت مصرف طولاني كراتين ، گلوتامين ، آمينوها اين مكمل استفاده شود.
 
كارايي:
- افزایش دهنده ی فعالیت های جنسی در میان مردان
-  بالا بردن توان و محرک ميل جنسي براي مرداني كه  تحت فشار تمرين يا استرس توانايي خود را از دست داده اند
 
طرز مصرف:
 روزانه 2 عدد کپسول همراه غذا.(برای گرفتن نتیجه و اثر زودتر 3 تا 4 کپسول 90 دقیقه قبل از فعاليت و ورزش مصرف شود.)
 
موارد احتياطي:
در صورت بارداري ،شير دهي و يا هر نوع بيماري خاص قبل از مصرف با پزشك معالج خود مشاوره كنيد.دور از دسترس كودكان نگاه داريد.

منبع : دایماتیز ایران:: بازدید: 445 مرتبه
:: موضوع: مکمل های غذایی - محصولات دایماتیز Dymatize

الایت وی ایزوله دایماتیز پروتئین حجم عضله آماده - Elite Whey Protein Isolate

الایت وی ایزوله دایماتیز پروتئین حجم عضله آماده - Elite Whey Protein Isolate

پروتئین های الایت محصول کمپانی دایماتیز هستند که از بهترین مدل های مکمل های پروتئینی هستند . هرکدام از این دسته مکمل ها از ویژگی های خاصی برخوردار هستند که در اینجا به معرفی فرزند ایزوله این کمپانی می پردازیم .
اول بگم که این مکمل هم در نوع قوطی هم در نوع جعبه ای تولید شده است و اگر به سایت اصلی سرزدید و چیزی مشاهده نکردید زیاد تعجب نکنید . محققان این کمپانی نتیجه تحقیقات 10 ساله خود را روی این مکمل گذاشته اند و مکمل پروتئینی از نوع وی ایزوله که هم گرانترین و هم بهترین مدل پروتئین وی است را 100% تهیه شده از لبنیات و آب پنیر در اختیار شما گذاشته اند .
این مکمل بدون شکر و لاکتوز بوده است و مقدار کربوهیدرات 2 گرم ان اینقدر ناچیز است که 0% از هر وعده آن را به خود اختصاص داده است . در این مکمل در کنار پروتئین وی و ویتامین ها موجود آنزیم Zytrix® به مقدار 40 میلی گرم قرار دارد که وظیفه سهولت بخشیدن به جذب پروتئین را در بدن ایفاء می کند .
همانطور که می دانید افزایش حجم خشک به سه عامل اصلی از نظر مصرف مکمل های غذایی بستگی دارد که اصلی ترین فاکتور آن پروتئین است که خود بیش از 10 مدل دارد و هرکدام از منابع خواصی بدست می آیند . برترین و محبوبترین آنها پروتئین های وی هستند که از آب پنیر تهیه می شوند .
پروتئین ویWHEY:
بهترین و غنی ترین پروتئین برای بدنسازان میباشد و دارای مقادیر بالایی BCAA بوده و تعادل نیتروپنی را بالا میبرد. فعالیت زیستی با بیواولیبیتی این پروتئین در مقایسه با سایر پروتئینها بسیار بالا بوده و تقریبا 114 در نظر گرفته میشود.

وی ایزوله شده:
همانطور که از اسم آن پیداست دارای 90%پروتئین و 10%رطوبت میباشد و بدون لاکتوز و چربی میباشد از این رو هضم آسانتری دارد. البته قیمت بیشتری هم دارد.

جدول ارزش غذایی :
الایت وی ایزوله دایماتیز پروتئین حجم عضله آماده - Elite Whey Protein Isolate


تهیه و تنظیم سایت بادی شاپ


کلمات کلیدی : دایماتیز ، دیماتیز ، دایمابرن ، فت برنر ، محصولات دایماتیز ، بهترین محصول دایماتیز ، کیفیت محصولات دایماتیز ، خرید محصولات دایماتیز ، معرفی محصولات دایماتیز ، سایت دایماتیز ، پروتئین دایماتیز ، کراتین دایماتیز ، پمپ دایماتیز ، الایت دایماتیز ، آمینو دایماتیز ، دایماتیز آمریکا ، پروهورمون دایماتیز ، پروتئین آلبومین دایماتیز ، گلوتامین دایماتیز ، تصاویر دایماتیز ، گالری تصاویر دایماتیز ، تصاویر پس زمینه دایماتیز ، والپیپیر های دایمایتز ، تیم دایماتیز ، وی ایزوله دایماتیز ، دایماتیز چیست ؟، بادی شاپ ، مکمل برتر ، فروشگاه اینترنتی ، بدنسازی ، پرورش اندام ، زیبای اندام ، مصطفی خانی:: بازدید: 1360 مرتبه
:: موضوع: مکمل های غذایی - محصولات دایماتیز Dymatize
ت : 9 شهریور 1390

الایت پریمال پروتئین گوشت گاو - Elite Primal Dymatize

الایت پریمال پروتئین گوشت گاو - Elite Primal Dymatize


خانواده الایت که بیشتر از 20 عضو دارد از محبوبترین مکمل های پروتئینی بازار جهان هستند که ساخت شرکت دایماتیز آمریکا می باشند . محققان این شرکت همواره به فکر ایده های جدید بودند و با تعداد بالای محصولات خودشان تمام سلیقه ها را به خود جلب می کنند . متاسفانه در کشور ما محصولات این کمپانی به دلیل اشتباهات رایج طرفداران کمی دارد اما باید همینجا بگم که به نظر من بهترین مدل پروتئین وی ایزوله را همین کمپانی با نام الایت وی ایزوله در بازار ایران  دارد که متاسفانه به حق خود نرسیده . سایت بادی شاپ قصد حمایت از این کمپانی و محصولات آن را ندارد اما حقیقت را همیشه می گوئیم .
الایت پریمال پروتئین گوشت گاو است ، پروتئین گوشت گاو  مدت طولانی است که به یکی از بهترین منابع پروتئینی در دنیا شناخته شده است. این کمپانی لذت جذب پروتئین گوشت گاو را در مکمل پودری خود ارائه داده است . شاید فکر کنید که در اطراف ما گوشت گاو فراوان موجود است و ما می توانیم گوشت گاو را از قصابی ها به راحتی پیدا کنیم و استفاده کنیم و پول الکی به خرید همچین مکمل هایی ندیم اما چربی و گلسترول موجود در گوشت گاو همانقدر که پروتئین آن مفید است برای بدن مضر هستند و مانع از جذب 100% پروتئین گوشت می شوند .
الایت پریمال درصد کلسترول و چربی را در حرکتی خارق العاده به صفر رسانده است و کربوهیدرات را از جدول ارزش غذایی خود حذف کرده است . این گزینه بهترین گزینه برای افزایش و بالا بردن کیفیت عضلات بدون چربی است .
نکته قابل تامل :
هرپیمانه از این مکمل 33 گرم است که اگر آن را تجزیه کنیم به واقعیتی فوق العاده می رسیم : 27 گرم پروتئین ، 3 گرم کراتین ، 2 گرم آمینو اسید ، 1 گرم مواد معدنی یعنی نهایت کیفیت با پروتئین گوشت گاو .
طبیعی است که قیمت این مکمل هم نسبت به بقیه مکمل های پروتئین بیشتر باشد ، شرکت دایماتیز در آمریکا قیمت این مکمل را در بسته بندی 2 پوندی که تقریبا 800 گرمی 45000 تومان اعلام کرده است .

بهترین زمان برای مصرف این مکمل در وعده بعد از ناهار یا وعده عصرانه است .

جدول ارزش غذایی :
جدول ارزش غذایی الایت

بادی شاپ حامی بدنسازان ایرانی
هرگونه کپی برداری بدون ذکر نام منبع مجاز نمی باشد .

کلمات کلیدی : گوشت گاو ، پروتئین گوشت گاو ، خرید پروتئین گوشت گاو ، معرفی پروتئین گوشت گاو ، منابع پروتئین ، خرید پروتئین الایت ، پروتئین الایت ، خانواده الایت ، فروش پروتئین ، مقایسه پروتئین ها ، فواید پروتئین ، بادی شاپ ، مصطفی خانی ، Elite Primal Dymatize  ، دایماتیز ، دیماتیز:: بازدید: 573 مرتبه
:: موضوع: مکمل های غذایی - محصولات دایماتیز Dymatize
ت : 7 شهریور 1390