Code Centerمحصولات الیمپ OLIMP
» بازدیدهای امروز : 1946
» بازدیدهای دیروز : 2791
» بازدیدهای هفته : 7329
» بازدیدهای ماه : 31318
» بازدیدهای سال : 400059
» کاربران آنلاین : 0 نفر
» میهمان های آنلاین : 0 نفر
» کل اعضا : 1037
» کل مطالب : 507
» کل نظرات : 215

تبلیغات
تبلیغات

کپسول اسلیمینگ آبی

 

ترمو اسپید چربی سوز الیمپ - THERMO SPEED® EXTREME MEGA CAPS

ترمو اسپید چربی سوز الیمپ - THERMO SPEED® EXTREME MEGA CAPS

ترمو اسپيد الیمپ THERMO SPEED olimp

 
كار آيي:
1-    حاوی مواد چربی سوز - انرژی زا
2-    لاغر کننده
3-    فرم دهنده عضلات
 

روش مصرف:
2 بار در روز هربار 1 عدد كپسول را تقريباً‌30 دقيقه قبل از صبحانه و شام مصرف نمایید . اين محصول براي بزرگسالان به عنوان يك مكمل غذايي توصيه مي شود.
تعريف عمومي : اين محصول براي ورزشكاران و به عنوان عامل ياري دهنده در لاغري و فرم دهي عضلات توصيه مي شود .

هشدار  :
براي زنان باردار یا شيرده و افرادي كه ناراحتي قلبي دارند توصيه نمي شود . باعث بروز بيش فعالي شده و مقداركافئين زیاد دارد .
از دسترس كودكان دور نگاه داريد . از مقدار مصرف توصيه شده تجاوز نكنيد. مكمل غذايي را نمي توان به عنوان رژيم غذايي متنوع و متوازن جايگزين ساخت.


جدول ارزش غذایی

جدول ارزش غذایی ترمو اسپید الیمپ

:: بازدید: 1982 مرتبه
:: موضوع: مکمل های غذایی - محصولات الیمپ OLIMP

الکارنیتین الیمپ - olimp Carnitine

ال کارنیتین الیمپ


1-    حاوی مواد چربی سوز- انرژی زا
2-    افزایش سوخت چربی تا 70%
3-    موثر درکاهش وزن افراد مستعد به چاقی 
4-    مانع از چاقی ، سلولیت ، تصلب شریان ها و بیماری دیابت
5-    تسریع در باززایی به تعویق افتاده
6-    بهبود در ظرفیت هوازی
7-    تاخیر در روند پیری
8-    مناسب بیماران مبتلا به تصلب شریان، دیابت ، ترک اعتیاد ، ورزشکاران تفریحی و ورزشکاران سنگین

طرز مصرف:
2 کپسول را روزانه به همراه غذا بلعیده و همراه آن آب بنوشید .

تعريف عمومي :
ویتامین ب تی ( ال – کارنیتین) ویتامین انرژی زای طبیعی است که در علم رژیم غذایی در خصوص مراقبت و سلامتی تحول عظیمی به وجود آورده است . عواملی مانند  گذشت زمان  و محیط زیست به همراه یک رژیم نامعقول ذخایر ویتامین بی تی را به اتمام می رسانند. ویتامین ب تی نقش بسیار مهمی در عملکرد صحیح بافر سیتوپلاسماتیک و  غشاء انتقال دهنده برای اسیل و رادیکال های استیل و آیانها – مواد مغذی واکنش پذیر – چربی ها و کربو هیدرات ها ، آمینو اسید ها ، الکترولیت ها و میکرو المنت ها هنگامی که یکدیگر را منظم تکمیل می کنند بر عهده دارد: این عمل سوخت چربی را تا 70% افزایش داده ، به کاهش وزن کمک کرده و و موثر بودن رژیم را تضمین و تثبیت می سازد. تولید چربی و کلسترول را محدود نموده و مقدار گلوکز را افزایش می دهد . از چاقی ، سلولیت ، تصلب شریان ها و بیماری دیابت جلوگیری کرده ، تاثیر فرآیند متابولیسم انرژی را افزایش داده و املاح معدنی را متعادل می کند . به باززایی تعویق افتاده سرعت بخشیده ، ظرفیت هوازی را بهبود  می دهد . رادیکال های آزاد را از بین برده غشابیولوژیکی را تثبیت می سازد . احساس سلامتی را افزایش داده و  سیستم دفاعی بدن را تقویت می کند . روند پیری را به تاخیر می اندازد.  ویتامین  مکملی ب تی به منظور کاهش وزن برای افراد چاق و مستعد به چاقی ، توصیه می شود .  همچنین برای بیماران مبتلا به تصلب شریان، دیابت ، ترک اعتیاد ، ورزشکاران تفریحی و ورزشکاران با عملکرد بسیار زیاد و کلاً برای افراد 40 سال و بالاتر توصیه می شود.

هشدار محصول :
از دسترس کودکان دور نگه دارید. از مقدار مصرف توصیه شده تجاوز نکنید . مکمل غذایی را نمی توان با رژیم غذایی متنوع و توازن جایگزین کرد.

Nutrition value
   

1 capsule
   

3 capsules

L-Carnitine
   

500 mg
   

1500 mg

L-ornithine
   

50 mg
   

150 mg

L- arginine
   

30 mg
   

90 mg

Chromium
   

50 μg
   

150 μg

 

تعريف تخصصي: ال - کارنیتین 500 فورت پلاس کپسولی حاوی 500 گرم ال – کارنیتین می باشد . اولین کپسول تولید شده از پلیمر های کربوهیدارت گیاهی بوده و بالاترین دینامیسم جذب مواد فعال را تضمین کرده و با استفاده از کپسول های ژلاتینی از بروز خطر جلوگیری می کند . این محصول ایده آل افرادی  است که علاقه ای به جویدن و چشیدن قرص ندارند.


منبع الیمپ دات آی آر:: بازدید: 690 مرتبه
:: موضوع: مکمل های غذایی - محصولات الیمپ OLIMP

 دومیناتور پروتئین با کیفیت الیمپ Mega Strong Protein DOMINATOR

 Mega Strong Protein DOMINATOR

- افزایش حجم عضلانی
- انتقال پروتئین بیشتر
- مانع عکس العمل های کاتابولیکی و تجزیه عضلانی
- تعدیل کننده مثبت ازت
- افزايش قدرت و جلوگيري از ضعف بدن
- افزایش استقامت در حین تمرینات سنگین بدنی
- جذب بهتر در سیستم گوارش
- نفوذ مستقيم در سلول عضله

طرز مصرف:
دو كپسول، 2الی 3 بار را روزانه ، ترجيحاً صبح ها ، پس از تمرين و پیش از خواب مصرف نمایید . از دسترس کودکان دور نگهداريد. از مقدار دوز روزانه تجاوز نكنيد. مكمل غذايي جانشين غذاي متنوع و متعادل نمی باشد .

تعريف عمومي :
اثر نهايي يك فرمول آنابوليك در 1 مگاكپس با عملکرد بالقوه استثنایی است: آنتي كاتابولان.

آنتي كاتابولان تركيبی منحصربه فرد با مواد خاص انتخاب شده ، داراي قويترين فعالیت بالقوه آنتي كاتابوليك و آنابوليك بود و به گونهاي تركيب شده كه اثرات همديگر را تقويت ميكند. اين محصول به طور مشترك توسط آزمايشگاه المپ و ام-پودزيانوسكي تهيه شده است.
HMB و آرژنين بازدارنده دو گروه مستقل آنزيم های كاتابوليك است كه حفاظت دوبرابر از پروتئينهاي عضله را انجام می دهد . كمبود آرژنين موجب ازدياد فرآيند كاتابوليك و مقدار كافي آن مانع كاتابوليك ميشود. گلوتامين مانع از كاتابوليزم مرتبط با كمبود آرژنين شده و مانع اخذ اسيد آمينه از عضله براي مصارف ساير بافتهاي بدن ميگردد. لوسين، ايزولوسين و والين اسيد آمينههايي هستند كه داراي بيشترين مقدار در بافت عضلاني ميباشند و با كاتابوليزم، از پروتئين حذف ميشوند و اگر به شكل مكمل مصرف شوند، به سرعت به عضله نفوذ كرده و مانع از عملكرد آنزيم كاتابوليك به علت اشباع سلولهاي عضلاني از اسيد آمينه آزاد ميشوند.جدول :

تعريف تخصصي:
كل مولكول آرژنين روي کپی برداری يعني مرحله اول توليد پروتئين عضله عمل ميكند كه مشابه عملكرد هورمون استروئيد آنابوليك است. اين عملكرد آرژنين توسط گلوتامين پشتيباني ميشود. همزمان، آرژنين مقدمه توليد تركيباتي با خصوصيات قوي آنابوليكي است: پلي آمين، اكسيد ازت و كراتين.
لوسين فعاليت كيناسز – آنزيم آنابوليك – را به گونه مشابه هورمون تحريك ميكند: GH، IGF و انسولين. همزمان، اين كار مقدمه HMB است و بدين سبب سطح زياد آن در بافت عضلاني براي مدت درازي حفظ ميشود. HMB عملكرد لوسين را در قبال كيناسز افزوده و مولكولهاي لازم براي سنتز هورمون استروئيد آنابوليك را فراهم ميكند.
اسيد چرب زنجيره كوتاه انشعابي (SCFA) كه به عنوان نتيجه تبادل سوخت و سازي ايزولوسين و والين ايجاد شده داراي عملكرد مشابهي روي HMB است. براي بهبود اثرات عملكرد مهمترين مواد / اسيد آمينهها در آنتي كاتابولان، اسيد آمينه استري شده با بالاترين امكان به كار ميرود كه در عمل چند بار قابل جذبتر از انواع عادي اسيد آمينه است (بهبود جذب در لوله گوارش، سوخت و ساز محدود در جگر، بيشترين قابليت نفوذ مستقيم در سلول عضله).
اثر نهايي يك فرمول آنابوليك در 1 مگاكپس با عملكرد قوي است: آنتي كاتابولان.

ارزش غذایی :
Calories     1484 (1555**) kJ / 355 (372**) kcal     593 (622**) kJ / 142 (148,8**) kcal
Protein
    75 g     30 g
Carbohydrates
    4,5 g     1,8 g
of which sugars
    4,5 g     1,8 g
Fat
    4,1 (6,0**) g     1,6 g (2,4**) g
of which saturated fatty acids
    1,9 (2,7**) g     0,8 (1,1**) g
Fibre
    0 g     0 g
Sodium
    0,2 g     < 0,1 g
Taurine
    400 mg     160 mg

منبع الیمپ دات آی آر:: بازدید: 626 مرتبه
:: موضوع: مکمل های غذایی - محصولات الیمپ OLIMP

پرولونگ پروتئین ماندگار الیمپ - Pro-long Protein

پرولونگ پروتئین ماندگار الیمپ - Pro-long Protein

-    حاوی بالاترین مقدار پروتئین در بین محصولات
-    افزایش حجم عضلانی
-    افزایش دهنده انتقال پروتئین
-    مانع عکس العمل های کاتابولیکی و تجزیه عضلانی
-    تعدیل کننده مثبت ازت
-    افزايش قدرت و جلوگيري از ضعف بدن
-    افزایش استقامت در حین تمرینات سنگین بدنی

 

   طرز مصرف:

روزانه 1 الی 3 وعده  پیش از خواب، پس از بيداري و پس از تمرين مصرف کنید. يك وعده (40گرم -140 واحد سنجش برابر با  7 قاشق سر صاف غذا خوری) را به 170 میلی لیتر آب بيافزائيد. براي افراد مبتلا به بیماری دیابت مناسب نمی باشد. از دسترس کودکان دور نگهداريد.
مقدار توصيه شده توسط الیمپ بوده اما با توجه به نیاز مصرف کننده مي¬توان آن را  در 100الی 200  میلی لیتر آب مخلوط كنيد.

تعريف عمومي :
پروتئين پرولانگ با غلظت زياد در يك پودر جهت تلاش عضلاني شديد براي ورزشكاران عرضه مي شود.
بهترين كيفيت كازئين ميسلار و كنسانتره پروتئين وي كه با كمپلكس ويتامين غني شده است. اين محصول جهت افراد فعال و ورزشكار كه به رشد سريع حجم عضلاني نياز دارند طراحي شده است.

جدول ارزش غذایی :

جدول پرو لانگ

منبع سایت بادی مدیا
هرگونه کپی برداری بدون ذکر نام منبع نام سایت یا وبلاگ شما را در لیست سایت های متخلف قرار خواهد داد .

 :: بازدید: 333 مرتبه
:: موضوع: مکمل های غذایی - محصولات الیمپ OLIMP

ترم لاین 2 چربی سوز الیمپ - THERM LINE 2

ترم لاین 2 چربی سوز الیمپ - THERM LINE 2

- محرک فرآيند سوخت چربي بدن
- با اثرات ترموژنی و افزایش دهنده سوخت چربی و حرارت
- مناسب افراد کم فعالیت
- مناسب ورزشکاران با رژیم غذایی کم کالری
- موثر در کاهش وزن

روش مصرف:
محصول بايد روزانه دو بار مصرف شود، دو كپسول را 30 دقيقه قبل از صبحانه و دو كپسول را 45 دقيقه پیش از فعاليت جسمی مصرف كنيد (و يا قبل از غذاي بعدازظهر).

تعريف عمومي :
ترم لاين الیمپ مكملی غذائي است كه به شدت محرک فرآيند سوخت چربي بدن مي باشد. اين محصول داراي قويترين مواد غذايي است و اثرات ترموژنيک (با تأثير روي سوختن چربي بدن بر اثر افزايش ترموژن/حرارت ) دارد و ساير مواد فعال، تأثير آن را بيشتر ميكنند.

چگونه اين محصول در كاهش وزن موثر است؟
عصاره گياهان فعال زيستي و ال- كارنتين به شدت فعاليت سوخت و ساز را در چربي بدن تحريك ميكنند. به خاطر اثرات ترموژني، توليد گرما توسط بدن بيشتر شده و در نتيجه سوخت و سازافزایش ميیابد. تحريك سوخت و ساز، فرآيند تخليه سلول چربي را فعال كرده و سوخت اسيد چرب را افزوده و مانع از ذخيره چربي در بدن ميشود. به علاوه تايروزين به بهبود حال شما كمك كرده و استقامت را بالا برده و با حملات گرسنگي و بدحالي كه طي رژيم غذايي رخ ميدهد مقابله ميكند.
اين محصول چه فرقي با ساير فرآوردههاي ترموژن دارد؟
اين محصول حاوي مواد گياهي ايمن و طبيعي است و غلظت زياد مواد فعال را در خود دارد. محصولات ترموژن بازار داراي مواد اضافي اندكی بوده و تركيب آنها براساس گياهان خشك شده مي باشد كه چندان فعال نيستند. محصول ما ايمني و حداكثر تأثير را تضمين ميكند.

اين محصول مناسب چه كساني است؟
اين محصول مناسب افراد با سوخت و ساز بسیار کند كه فعاليت جسماني چندانی ندارند به كار ميرود: در ضمن محصولی ایده آلی است براي ورزشكاراني كه رژيم غذايي كم كالري دارند و به كاهش وزن كمك ميكند.

منبع سایت بادی مدیا
هرگونه کپی برداری بدون ذکر نام منبع نام سایت یا وبلاگ شما را در لیست سایت های متخلف قرار خواهد داد .:: بازدید: 1319 مرتبه
:: موضوع: مکمل های غذایی - محصولات الیمپ OLIMP